Czas na rewanż

Bolesne doświadczenia mamy z ostatnich meczów przeciwko Siarce Tarnobrzeg. W poprzednich dwóch meczach straciliśmy 6 bramek i przegraliśmy oba spotkania. Czas odwrócić tę passę!

Kiedy 1 maja w meczu 28 kolejki poprzedniego sezonu Roman Stepankov strzelał w Tarnobrzegu bramkę na 0-2 dla Puszczy w 52 minucie tamtego spotkania nikt nie spodziewał się, że nasi zawodnicy zostaną odprawieni z kwitkiem. Siarka rozegrała jednak piorunujące 30 końcowych minut i wygrała 3-2.

W tym sezonie piłkarze Puszczy i Siarki spotkali się na inaugurację rozgrywek. To spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszej połowie, kiedy to po bramkach Szymona Martusia, Konrada Stępnia i Sebastiana Mandzelowskiego goście prowadzili 3-0. Wynik ten utrzymali do końca spotkania i rozpoczęli sezon od przekonywującego zwycięstwa.

W sobotę w samo południe oba zespoły znów się spotkają. Faworytem będzie drużyna z Tarnobrzega, która rozegra mecz na własnym terenie i przystąpi do tego spotkania jako piąta drużyna w tabeli, dystansując na ten moment graczy z Niepołomic na 6 punktów.

O tym, że w sobotę łatwo nie będzie świadczy również fakt, że na sześć porażek odniesionych przez Siarkę w tym sezonie, aż pięć miało miejsce na wyjazdach. Na swoim terenie nasi sobotni rywale polegli tylko raz. Miało to miejsce 22 sierpnia, kiedy trzy punkty z Tarnobrzega wywiózł Raków Częstochowa. Od tego czasu gracze Siarki u siebie nie przegrywają.

Sobotnie spotkanie będzie szczególne dla trenera Tomasza Tułacza, który w przeszłości z powodzeniem trenował graczy Siarki.

Początek meczu w sobotę 21 listopada o godzinie 12:00.