Dwugłos trenerski

Wypowiedzi szkoleniowców na konferencji prasowej po meczu Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice.

Tomasz Tułacz (Puszcza Niepołomice): Jestem zadowolony z tego remisu. Uważam, że zagraliśmy dobry mecz. Zareagowaliśmy po tej pechowej porażce z Wartą. Spotkanie tak się ułożyło, że mieliśmy doskonałą sytuację na 1-0, a po chwili straciliśmy bramkę po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego. Przeciwnik w drugiej połowie mógł podwyższyć na 2-0, ale trafił w słupek, a  za chwile myśmy strzelili na 1-1. Cieszy bardzo to, że zespół walczył do końca o wyrównanie. Czasami punkt daje taką satysfakcje jak zwycięstwo. Tak odbieramy dzisiejszą zdobyć.  Zawodnicy musieli mocno o niego walczyć.

Przemysław Cecherz (Chojniczanka Chojnice): Jesteśmy w innych nastrojach. Znów straciliśmy dwa punkty w doliczonym czasie gry. To nasza bolączka. Wiadomo co może grać przeciwnik w ostatnich minutach. My to przegrywamy. Bardzo tego szkoda. Mamy sytuację na 2-0 i wyjaśniony mecz, na pewno byśmy to wytrzymali. O ile nie najgorzej wyprowadzaliśmy piłkę, o tyle za szybko tracimy na połowie przeciwnika. Za dużo strat, przez to musimy walczyć. Tacy zawodnicy powinni to potrafić. Możemy mieć pretensje tylko do siebie.