Jubileusz pracy Trenera!

Dzisiaj mijają dokładnie 4 lata od rozpoczęcia pracy w Niepołomicach trenera Tomasza Tułacza. Szkoleniowiec rozpoczął pracę w Puszczy 13 sierpnia 2015 roku.

Tomasz Tułacz zastąpił na tym stanowisku Łukasza Gorszkowa. Trener w pierwszym meczu zremisował 1-1 przy K2 z Wisłą Puławy. Na pierwsze zwycięstwo musieliśmy poczekać do 29 sierpnia, ale było ono niezwykle efektowne, bo zakończyło się zwycięstwem Puszczy z Polonią Bytom 4-5.

Pierwszy sezon pracy trenera zakończył się 7 lokatą w lidze z dorobkiem 50 punktów.

W kolejnych rozgrywkach mogliśmy się już cieszyć z powrotu do pierwszej ligi. Puszcza, która zimą traciła sporo punktów do dającego awans 3 miejsca szybko odrobiła stratę i zakończyliśmy sezon na najniższym stopniu podium. Wówczas też Żubry po raz pierwszy osiągnęły ćwierćfinał Pucharu Polski zostawiając w pokonanym polu m.in. Koronę Kielce i Lechię Gdańsk.

Po powrocie do pierwszej ligi Żubry spokojnie utrzymały się w lidze zajmując 12 lokatę z liczbą 44 punktów.

Ubiegły sezon Fortuna 1 ligi pozwolił zakończony dokładnie taką samą ilością punktów pozwolił na najwyższe jak dotąd w historii naszego klubu, 9 miejsce w lidze. Pamiętamy również o kolejnej fantastycznej przygodzie w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski, gdzie o włos przegraliśmy mecz ćwierćfinałowy z Miedzią Legnica 0-1.

Bilans trenera Tułacza w Puszczy Niepołomice:  59 zwycięstw, 47 remisów 43 porażki.