„Pełne ryzyko się opłaciło”

Dominik Radziemski premierowym trafieniem w barwach Puszczy dał zwycięstwo w meczu z Polonią Bytom.

Powiem szczerze, ze oglądałem dzień przed meczem skrót ubiegłorocznego spotkania Polonii z Puszczą. Kojarzę bramkę strzeloną w końcówce na 5-4. Polonia tym razem zagrała bardzo defensywnie. W drugiej połowie mieliśmy bardzo dużo sytuacji, były słupki, poprzeczki. Cieszę się, że udało się wygrać. Straciliśmy bramkę po indywidualnym błędzie, ale nie zaważyło to na wynik – mówił po meczu bohater ostatniej akcji.

Trzeba przyznać, że idealnie trener Tułacz trafił ze zmianami. Brakowało nam nieco świeżości i czegoś nowego. W pierwszej połowie utrzymywaliśmy się przy piłce, ale klarownych okazji nie mieliśmy. Pełne ryzyko przyniosło skutek i zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty – dodał.

Przełamaliśmy się po czterech meczach bez zwycięstwa. Takie spotkania jak dzisiaj uskrzydlają i jeszcze bardziej motywują do pracy. Musimy dalej wygrywać i piąć się z górę tabeli – zakończył Dominik Radziemski.