Pracowite dni

Przed piłkarzami trenera Tomasza Tułacza 3 mecze w ciągu 8 dni.

Już w sobotę zawodnicy Puszczy Niepołomice wrócą do gry o ligowe punkty. W minioną weekend nasza drużyna pauzowała z uwagi na powołanie Marcina Staniszewskiego do reprezentacji Polski.

Nasz bramkarz o czym pisaliśmy tutaj zaliczył 90 minut w zakończonym 3-3 meczu z Czechami.

Ten czas nie został jednak stracony i w weekend okazję do większej liczby minut mieli zawodnicy, który w ostatnich tygodniach grali mniej. Wszystko za sprawą sparingu rozegranym w Nowym Sączu z ekstraklasową Sandecią. Mecz zakończył się remisem 1-1, a okazję do gry mieli m.in. rezerwowy bramkarz Andrzej Sobieszczyk, wracający po kontuzji Jakub Zagórski, a także wciąż czekający na debiut w Nice 1 lidze Bartosz Kaszubowski czy Mateusz Leleno. Bramkę dla naszej drużyn zdobył Damian Lepiarz, a dla Sandecji trafił natomiast Wojciech Trochim.

W sobotę nasza drużyna zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Tychy. Obie drużyny spotkały się już raz w tym sezonie w Pucharze Polski, tyszanie wygrali 1-0 i zdołali awansować do kolejnej rundy. W lidze oba zespoły zgromadziły tyle samo punktów (po 14), jednak nasza drużyna ma do rozegrania zaległe spotkanie z Ruchem.

Ten mecz został zaplanowany w terminie rezerwowym i zostanie rozegrany w środę 18 października o godzinie 15:00.
Cztery dni później znów u siebie nasza drużyna podejmie Olimpię Grudziądz.