Sparingowa wygrana z Wisłą

W rozegranym w Myślenicach meczu kontrolnym Puszcza Niepołomice pokonała 3-2 Wisłę Kraków.

Żubry na prowadzenie w tym meczu wyprowadził Bartosz Widejko, który sfinalizował akcję Łukasza Szczepaniaka. W odpowiedzi Wisła wyrównała po trafieniu Marko Kolara. Asystę przy tej bramce zaliczył były piłkarz Puszczy, Krzysztof Drzazga.

Biała Gwiazda wyszła na prowadzenie w 52 minucie spotkania za sprawą Aleksandra Buksy, ale bohaterem spotkania został Hubert Tomalski, który najpierw doprowadził do wyrównania, a w 87 minucie meczu ustalił wynik sparingu na 3-2 dla Puszczy.

Jutro podopieczni trenera Tomasza Tułacza zagrają kolejny mecz kontrolny. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Stal Stalowa Wola. Początek meczu o godzinie 15.00.

Skład Puszczy (I połowa) Mleczko – Furtak, Stępień, Stawarczyk, Mikołajczyk – Szczepaniak, Sajdak, Stefanik, Widejko, Testowany – Orłowski
Skład Puszczy (II połowa) Testowany – Zagórski, Zając, Bartków, Kura – Testowany, Kotwica, Żytek, Żurek Testowany – Tomalski

Wisła Kraków: (skład wyjściowy) 1. Mateusz Lis – 29. Matej Palčič, 30. Łukasz Burliga, 27. Marcin Wasilewski, 2. Rafał Pietrzak – 16. Jakub Błaszczykowski, 43. Dawid Szot, 32. Lukas Klemenz, 31. Krzysztof Drzazga, 26. Kamil Wojtkowski – 24. Marko Kolar.