Wracamy do ligi!

Po pucharowym sukcesie czas wrócić do walki o ligowe punkty. Przed nami wyjazdowa batalia z Polonią Bytom.

W ubiegłym roku właśnie w Bytomiu trener Tomasz Tułacz odniósł pierwsze zwycięstwo prowadząc Puszczę Niepołomice. Lepszego scenariusza na zdobycie trzech punktów nie można było sobie wymarzyć, a bramkę na wagę trzech punktów zdobyliśmy w 89 minucie meczu. Wcześniej gospodarze prowadzili 2-1, 3-2 i 4-3, ale w rezultacie zostali z niczym, a Puszcza rozpoczęła marsz w górę tabeli.

Dziś choć sytuacja w lidze jest zdecydowanie lepsza niż przed meczem z Polonią w ubiegłym roku, to jednak komplet punktów zdobyty przez naszą drużynę dopełniłby znakomitych wyników osiągniętych w tym tygodniu.

Przed piłkarzami Puszczy Niepołomice trudne zadanie bowiem mają w nogach dodatkowe 120 minut wyczerpującego spotkania z Lechią Gdańsk, a gospodarze po kolejnych dwóch porażkach będą chcieli za wszelką cenę jutro zapunktować. Polonia w ostatniej kolejce przegrała w Radomiu z Radomiakiem 0-1, a kolejkę wcześniej przed własną publicznością uległa 0-3 Siarce Tarnobrzeg i z pewnością gospodarze będą chcieli zetrzeć złe wrażenie. Tak samo jak Polonia, również nasza drużyna w ostatnich dwóch kolejkach nie potrafiła zdobyć punktu. W środę udowodniliśmy jednak, że wracamy do dobrej gry.

Jutro któraś z drużyn przełamie swój gorszy moment w lidze i zapunktuje. Ćwierćfinalista Pucharu Polski musi udowodnić, że stać go na dwa wyśmienite spotkania w odstępie kilku dni. Wierzymy, że tak właśnie będzie i w znakomitych nastrojach wrócimy do Niepołomic.

Zapraszamy na relację minuta po minucie z tego spotkania!
Początek meczu o 16:00.