Historyczny wynik żeńskiej Puszczy!

Piłkarki Puszczy Niepołomice uległy w rzutach karnych w finałowym spotkaniu Pucharu Polski na szczeblu Małopolski, Podgórzu Kraków 5-4. Mecz po dogrywce zakończył się remisem 2-2.

Finałowe spotkanie dostarczyło wiele emocji. Nasze zawodniczki wyszły w tym meczu na prowadzenie, by tuż przed końcem spotkania stracić bramkę decydującą o konieczności rozegrania dogrywki.

Dogrywkę lepiej zaczęły rywalki , które wyszły na prowadzenie 2-1, ale ambicja i wola walki naszych piłkarek pozwoliła na doprowadzenie do wyrównania. Rzuty karne zakończyły się wynikiem 4-5 dla Podgórza Kraków.

Zawodniczki trenera Tomasza Słabonia osiągnęły największy sukces w historii żeńskiej piłki w Niepołomicach docierając do finału okręgowego Pucharu Polski.

Dziewczyny! Jesteśmy z Was dumni! Gratulujemy!