Kolejny taki remis

Nasze piłkarki są po 9. kolejce piłkarskiej makroregionalnej III ligi kobiet w której zagrały w Ochmanowie z przedstawicielem świętokrzyskiego Hetmankami Włoszczowa. Tym razem mecz zakończył się podziałem punktów.

Nasz rywal w tygodniu wygrał 2:0 wojewódzki finał Pucharu polski z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i przyjechał do Małopolski z chęcią potwierdzenia swojego dobrego tygodnia. Mecz rozpoczął się od wszelkich prób niepołomiczanek by zdobyć bramkę. Po tygodniowych intensywnych opadach gospodarze Naprzodu Ochmanów zrobili wszystko, by ten pojedynek doszedł do skutku. Jednak murawa tego dnia nie pomagała. Idealna okazja nadeszła w 14. minucie kiedy to faulowana w polu karnym była Natalia Radwańska. Niestety wykonująca jedenastkę Magda Miklas pomyliła się i nadal było 0:0.

Po przerwie obraz gry nie zmienił się i w 67 minucie mieliśmy kolejną jedenastkę tym razem próbującą oddać strzał Miklas w niedozwolony sposób powstrzymywała Leszcz. Tym razem nasza pomocniczka która po raz drugi podeszła do rzutu karnego nie pomyliła się i Puszcza prowadziła 1:0! Na 10 minut przed końcem meczu brak koncentracji  naszej obrony doprowadził do bramki wyrównującej Dymek, która strzeliła z najbliższej odległości przy „bliższym” słupku Kamili Piechnik. Mecz kończy się podziałem punktów i sporym niedosytem w szeregach naszych piłkarek.

Puszcza Niepołomice – Naprzód Ochmanów 1:1 (0:0)

1:0 Miklas 67′

1:1 Dymek 80′

Puszcza: Piechnik, Pokorniak, Mąder, Sikora (87′ 'Szlosek), Sarlej, Futrzyńska, Michalczyk, Miklas, Lebiest (80′ Bonarska), Bania (kpt), Radwańska oraz Kwiecińska, Lewicka.

Trener: T.Słaboń