Odpadamy z Fortuna Pucharu Polski

Nie tak miał wyglądać mecz we Wronkach. W 1/32 Fortuna Pucharu Polski przegrywamy z Lechem II Poznań i odpadamy z dalszej rywalizacji.

Od początku rezerwy Lecha Poznań próbowały przejąć inicjatywę. Nasz zespół w nieco odmienionym składzie nie dopuszczał gospodarzy do groźnych okazji. Puszcza starała się kontrować, ale również nie byliśmy w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Mleczkę. W 39. minucie indywidualną akcją popisał się Bartosz Włodarczyk. Nasz pomocnik złamał akcję do środka i uderzył z dystansu, a piłka wpadła do siatki rezerw Kolejorza.

Po zmianie stron Lech błyskawicznie wyrównał. W 49. minucie strzelał Karbownik, Wróblewski odbił piłkę przed siebie, dopadł do niej Kołtański i było 1:1. W 52. minucie Lech II objął prowadzenie. Po dośrodkowaniu Spławskiego piłkę do naszej bramki skierował Gogół. Kolejorz po objęciu prowadzenia dobrze bronił się na własnej połowie. Gospodarze nie bronili jednak tylko wyniku, ale odważnie wychodzili z kontrami. Pod koniec meczu Puszcza postawiła wszystko na jedną kartę. Niewiele brakowało a w końcówce gospodarze mogli podwyższyć prowadzenie. Dwukrotnie Lech wychodził z kontrą mając przewagę liczebną. Zawodnicy Kolejorza nie potrafili jednak wykorzystać tych sytuacji.

Lech II Poznań – Puszcza Niepołomice 2:1 (0:1)

0:1 Włodarczyk 39′

1:1 Kołtański 49′