Fortuna 1 Liga

Udanie zakończyć rok przy K2!

Tylko dwa mecze zostały do rozegrania w tym roku w Fortuna 1 Lidze. W niedzielę zagramy po raz ostatni w tym roku na własnym obiekcie. Przeciwnikiem będzie ostatnia w tabeli Sandecja Nowy Sącz. 

Nasi rywale jak na razie zamykają ligową tabelę z dorobkiem 6 punktów. W trakcie rundy w Sandecji doszło do zmiany trenera. Piotra Mandrysza zmienił Dariusz Dudek. To właśnie z nowym szkoleniowcem zespół z Nowego Sącza odniósł pierwsze w sezonie zwycięstwo. Jednak o tym, że forma naszych rywali idzie pod koniec roku do góry niech świadczy fakt, że był to już 3 kolejny mecz bez porażki.

Puszcza w ostatnich 2 spotkaniach poniosła porażki z niżej notowanymi rywalami. Najpierw przyszła przegrana ze Stomilem Olsztyn u siebie 0:2. W środku tygodnia Żubry udały się do Sosnowca. Niestety tam również musieliśmy uznać wyższość rywali. Pora więc wrócić na właściwe tory i znów poczuć smak zwycięstwa, zwłaszcza, że spotkanie z Sandecją będzie ostatnim meczem ligowym w tym roku w Niepołomicach. Kurs w Fortunie, że pierwsi strzelimy gola w niedzielę to 1.78.

W niedzielę spotkamy się z Sandecją po raz 7. Do tej pory wygraliśmy 2 mecze, 1 raz zremisowaliśmy i 3 razy przegraliśmy. Stosunek bramek wynosi 6:7 na korzyść naszych rywali. Kurs w Fortunie, że jutro wygramy obie połowy to 7.10.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.