Zadecydował jeden błąd

Niestety nie udał się kobiecej drużynie Puszczy wyjazd do Dębicy. Z delegacji wróciliśmy bez zdobyczy punktowej.

Mecz w Dębicy mógł wygrać każdy. W pierwszej połowie trzy dogodne sytuacje miały gospodynie jednak piłka mijała bramkę Kamili Piechnik. W naszym zespole zabrakło kluczowych zawodniczek z powodu kontuzji i kwarantanny m.in. Grzywińskiej, Miklas, Siudy, które z pewnością były by wzmocnieniem w tym spotkaniu, gdyż każda miała by ku temu argumenty. W 33. minucie Marlena Pyskaty poradziła sobie w polu karnym z naszymi obrończyniami i było 1:0.
W drugiej połowie widowisko miało bardzo spokojne tempo i dogodnych sytuacji było bardzo mało. Piłkarki DAPu dowiozły zwycięstwo i 3 punkty zostały w Dębicy.
W ostatniej kolejce niepołomickie Żubrzyce zagrają w Ochmanowie z ostatnią drużyną w tabeli Iskrą Krzemień. Z zespołem z Lubelszczyzny zagramy 31 października o godzinie 11:00.

Tomasz Słaboń (Trener Puszczy): Mecz walki, mecz dwóch wyrównanych drużyn z których więcej okazji do zdobycia bramki miały gospodynie i można powiedzieć zasłużenie wygrały to spotkanie. Dla nas przerwa zimowa jest bardzo potrzebna i już pracujemy nad okresem przygotowawczym oraz grami kontrolnymi. Jednak zanim to wszystko jeszcze mecz z Krzemieniem który musi być potraktowany priorytetowo przez nas wszystkich

DAP Dębica – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)

1:0 Pyskaty 33′
Puszcza: Piechnik, Szlosek (Kwiecińska), Sikora, Sarlej, Pokorniak (Bonarska), Dudziak, Futrzyńska (Mąder), Bania (kpt), Michalczyk, Lebiest, Radwańska oraz Ochniak, Babicz