Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice jest otwarty i przyjazny dla mediów.

Miejski Klub Sportowy „Puszcza” Niepołomice
32-005 Niepołomice
ul. Janusza Kusocińskiego 2

Zapraszamy do kontaktu

Klub:
Roman Koroza – dyrektor klubu
sekretariat@puszcza-niepolomice.pl
tel. 512 035 548

Redakcja strony, akredytacje, uzgodnienia wywiadów z zawodnikami:
Marek Bartoszek – rzecznik prasowy, SLO
redakcja@puszcza-niepolomice.pl
tel. 539-308-950

 

Przedstawicieli mediów zachęcamy do zapoznania się z procedurą przyznawania akredytacji na mecze rundy jesiennej sezonu 2017/2018.

Trwa proces przyznawania stałych akredytacji na mecze Puszczy Niepołomice rozgrywanych w roli gospodarza w sezonie 2017/2018 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach, przy ul. Kusocińskiego 2.

Wniosek akredytacyjny można znaleźć tutaj.
Wersja edytowalna do pobrania tutaj.

Akredytacje należy przesłać na adres redakcja@puszcza-niepolomice.pl

 

 

  • Akredytacje jednorazowe

Akredytacje jednorazowe  należy wysłać najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem meczu na adres redakcja@puszcza-niepolomice.pl.

W przypadku meczu Pucharu Polski z GKS-em Tychy w sobotę 22 lipca prosimy o przesłanie ich na adres biuro@puszcza-niepolomice.pl

Wywiady z zawodnikami oraz sztabem trenerskim są uzgadnianie za pośrednictwem rzecznika prasowego klubu (email: mbartoszek@puszcza-niepolomice.com, tel. 539-308-950)

Poniżej znajduje się miniatura nowego herbu klubu. W razie potrzeby wykorzystania większej grafiki, bądź przesłania jej w formacie .*cdr prosimy o kontakt e-mailowy (redakcja@puszcza-niepolomice.pl). Klub zezwala na korzystanie z herbu przez media i inne serwisy internetowe pod warunkiem wykorzystywania go w sportowym kontekście, zgodnie z dobrymi zwyczajami oraz szacunkiem godnym Herbu.

MKS_Puszcza_Niepolomice_logo_male