Fortuna 1 Liga

Koniec roku przy K2

Już jutro czeka nas ostatnie spotkanie w tym roku przy K2. Rywalem będzie Korona Kielce. Nasze miejsce w tabeli sprawia, że jutro musimy zrobić wszystko, by po meczu dopisać trzy punkty. 

Nasi rywale zajmują czwarte miejsce w tabeli. Po 18 rozegranych spotkaniach Korona traci do miejsca premiowanego awansem zaledwie 3 punkty. W tygodniu ekipa z Kielc nadrabiała zaległości. Rywalem był GKS Tychy. Po meczu to goście z Tychów cieszyli się ze zwycięstwa. Do tej pory zespół prowadzony przez Dominika Nowaka na wyjazdach zgromadził 15 punktów z bilansem 4-3-1 i bramkami 11-6. Warto więc zwrócić uwagę na liczbę straconych goli. To najlepsza wyjazdowa defensywa w całej Fortunie 1 Lidze. Kurs w Fortunie, że jutro pierwsi zdobędziemy gola to 2.39.

Nasz zespół czeka na zwycięstwo w lidze od meczu w Polkowicach. Niestety w ostatnich pięciu meczach zdobyliśmy zaledwie dwa punkty. Po rozegraniu zaległego meczu i wygranej Zagłębie spadliśmy do strefy spadkowej. Jutro nie będzie więc kalkulacji. Musimy zdobyć trzy punkty i zakończyć zwycięstwem rok przy K2.

Do tej pory mierzyliśmy się z Koroną cztery razy. Ani razu nie udało się nam wygrać. W ostatnim meczu w Kielcach padł wynik 3:1, a jedynego gola dla Puszczy zdobył wtedy Piotr Mroziński.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.