Fortuna 1 Liga

Ostatni mecz o punkty

W Nowym Sączu, spotkaniem z Sandecją piłkarze Puszczy Niepołomice zakończą ligową rywalizację w 2019 roku.

Przed nami 20. mecz sezonu 2019/2020 w rozgrywkach Fortuna 1 ligi. Żubry po raz ostatni szansę na punkty będą miały w delegacji.

Tylko raz na obcych boiskach w trwającym sezonie dali się pokonać nasi piłkarze. Wierzymy, że przed zimową przerwą ta statystyka nie zostanie popsuta, a piłkarze udanie zrewanżują się za porażkę przy K2.

Sandecja okazała się bowiem pierwszym naszym pogromcą w meczu rozgrywanym w Niepołomicach. Na bramki Macieja Korzyma i Michala Pitera-Bucko odpowiedział Jose Embalo, ale wówczas było to za mało by dopisać cokolwiek do naszego dorobku.

Rywale po 19 kolejkach z dorobkiem 25 punktów zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli. Sandecja bardzo dobrze wykorzystywała dotychczas atut własnego boiska, gdzie wygrała 5 razy, zanotowała 3 remisy i 2 porażki.

Kurs na wyjazdową wygraną Puszczy wynosi 3.56. Jeśli oba zespoły będą się jutro cieszyć ze zdobytej bramki, nasza stawka może zostać pomnożona przez 1.68.

Mecz poprowadzi Mateusz Złotnicki z Lublina. Arbiter ten prowadził jeden mecz naszych rywali zremisowany w Nowym Sączu 1-1 z GKS-em Jastrzębie. Co ciekawe był rozjemcą meczu Sandecji z Puszczą, przegranego przez Żubry 2-1.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00.