Fortuna 1 Liga

Wyniki grup młodzieżowych Puszczy Niepołomice

Rywalizację w nowym sezonie rozpoczęły nasze grupy młodzieżowe. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów z udziałem naszych drużyn.

Zespół U19

Trenerzy: Leszek Tarasek, Marcin Cygnarowicz

Trener przygotowania motorycznego: Marcin Cygnarowicz 

Trener bramkarzy: Krzysztof Mastalerz

Trener koordynator szkolenia: Mateusz Staniec

 

Wyniki – MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH:

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Beskid Andrychów 2:0

Górnik Wieliczka – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 2:2

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Pcimianka Pcim 7:0

Grybovia – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:5

MKS Trzebinia – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:9

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Hutnik Kraków 2:0

Zespół U17

Trenerzy: Andrzej Pałka, Konrad Waś

Trener przygotowania motorycznego: Marcin Cygnarowicz 

Trener bramkarzy: Krzysztof Mastalerz

Trener koordynator szkolenia: Mateusz Staniec

 

Wyniki – II MAŁOPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Limanovia 4:1

Okocimski KS – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:1

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – UNIA TARNÓW 4:1

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – AP Profi 5:0

Hutnik Kraków – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 1:5

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Beskid Andrychów 3:0

Zespół U15

Trenerzy: Łukasz Górka, Piotr Przybyłek

Trener przygotowania motorycznego: Michał Klimczak 

Trener bramkarzy: Krzysztof Mastalerz

Trener koordynator szkolenia: Mateusz Staniec

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Szkoła Futbolu Staniątki 7:0

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Górnik Wieliczka 2:0

Orzeł Myślenice – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 0:10

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Dalin Myślenice 7:0

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Pcimianka  7:1

Zespół U13

Trenerzy: Cezary Zięba, Dariusz Iwanowski

Trener przygotowania motorycznego: Michał Klimczak 

Trener bramkarzy: Krzysztof Mastalerz

Trener koordynator szkolenia: Mateusz Staniec

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Górnik Wieliczka 9:2

Raba Dobczyce – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 4:5

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Wiarusy Igołomia 15:0

Zespół U12

Trener: Mateusz Lebiest

Trener przygotowania motorycznego: Michał Klimczak 

Trener bramkarzy: Krzysztof Mastalerz

Trener koordynator szkolenia: Mateusz Staniec

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Zieloni Niegowić13:0

Piast Łapanów – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 5:2

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – Śledziejowice E 1:4

Nadwiślanka – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 3:1