Świetny start Juniorów

Rozgrywki ligowe rozpoczęli w miniony weekend również Juniorzy Starsi Puszczy Niepołomice. W rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów pokonali w pierwszej kolejce Dalin Myślenice 4-2.

Zawodnicy z Niepołomic, rozgrywający swoje spotkania domowe na obiekcie Czarnych Staniątki od początku meczu postawili rywalom swoje warunki gry. Efektem dobrego wejścia w mecz było objęcie prowadzenia w 10 minucie spotkania. Pierwszą bramkę dla Juniorów w nowym sezonie zdobył Karol Barwiołek. W 35 minucie meczu prowadzenie dla Puszczy podwyższył Szymon Błaziński. I kiedy wydawało się, że piłkarze z Niepołomic spokojnie dograją do przerwy tuż przed gwizdkiem sędziego gracze z Dalinu zdobyli bramkę kontaktową.

Utrata bramki podziałała mobilizująco na graczy z Niepołomic, którzy za sprawą Dawida Grzyba i Krzystofa Stósa zaaplikowali rywalom kolejne dwa trafienia. Dalin był wstanie odpowiedzieć tylko jednym golem i gracze Puszczy po pierwszym meczu ligowym, mogą cieszyć się z zasłużonego kompletu punktów.

Puszcza Niepołomice: Dawid Możdżeń – Patryk Gawłowicz, Kacper Siatka, Karol Motoła (kpt.), Patryk Kura (ŻK) – Dominik Brózda (46′ Michał Adamczak (ŻK)), Tomasz Proszek, Dawid Grzyb (90′ Kacper Paluch), Szymon Błaziński (56, Dawid Szewczyk), Krzysztof Stós (73′ Oskar Szewczyk) – Karol Barwiołek.
Rezerwowi: Mateusz Kucharczyk, Oskar Szewczyk, Dawid Szewczyk, Kacper Paluch, Michał Adamczak

Puszcza – Dalin 4-2 (2-1)