Informacje organizacyjne przed meczem z Koroną Kielce

W poniedziałek o godzinie 19:00 na stadionie przy ulicy Kałuży w Krakowie zmierzymy się z Koroną Kielce. Sprawdźcie najważniejsze informacje przed tym meczem.

W dalszym ciągu możecie nabyć bilety na poniedziałkowe spotkanie- w sprzedaży internetowej (TUTAJ) oraz stacjonarnie w dniu meczu od godziny 10:00 w kasach przy ul. Kałuży i przy ul. Kraszewskiego w Krakowie.

W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zachęcamy do skorzystania z punktów cateringowych dostępnych na stadionie.

Od godziny 17:00 w punkcie sprzedaży gadżetów możecie nabyć szaliki, koszulki i inne gadżety Puszczy Niepołomice. Punkt zlokalizowany będzie przed stadionem od ulicy Kałuży. Również tam dostępny będzie dla Was zawodnik Puszczy Niepołomice, z którym możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zgarnąć autograf. Od godziny 17:30 na najmłodszych czekają animatorzy i prawdziwe bańkowe szaleństwo!

Pamiętajcie o utrudnieniach w ruchu! Na stadion wybierzcie się wcześniej, aby zdążyć przed pierwszym gwizdkiem.

Jeśli podróżujesz na mecz samochodem, możesz zostawić go na pobliskich ulicach lub na podziemnym, płatnym parkingu pod Muzeum Narodowym (wjazd od al. Mickiewicza). Uwaga! Od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20 okoliczne ulice objęte są strefą płatnego parkowania.

Pamiętaj o bilecie w wersji drukowanej lub na urządzeniu mobilnym. Aby wejść na stadion wymagany jest ważny dokument tożsamości! Jeśli masz bilet na sektor B, E, F, VIP wejdziesz od ulicy Kałuży. Na sektor A, G, H wejdziesz od ulicy Kraszewskiego.

Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 17:00.

Do zobaczenia na meczu!