Albo gospodarz, albo remis

To trzeci sezon w którym piłkarze Puszczy Niepołomice i Błękitnych Stargard mierzą się w jednej, centralnej II lidze.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn w sierpniu 2014 roku Błękitni wygrali na własnym stadionie 1-0 po bramce Michała Magnuskiego. Zawodnik, który przez wszystkie lata swojej gry w piłkę jest związany z klubami ze Stargardu wciąż jest zawodnikiem Błękitnych. Z zawodników Puszczy, którzy grali w tamtym meczu dziś mamy okazję zobaczyć maksymalnie pięciu. Są to Sobieszczyk, Lepiarz, Uwakwe, Mikołajczyk oraz Furtak. Wówczas szkoleniowcem naszych zawodników był Dariusz Wójtowicz

Wiosną 2015 roku Puszcza wygrała w Niepołomicach 2-1 po dwóch bramkach Gębalskiego, a piłkarzy z Niepołomic trenował Łukasz Gorszkow.

W zeszłym sezonie już pod wodzą Tomasza Tułacza przegraliśmy w Stargardzie 2-1, tracąc dwie bramki przy prowadzeniu w odstępie 3 minut. W Niepołomicach było już zdecydowanie lepiej, wygraliśmy wysoko 3-1 strzelając pierwszą bramkę tuż po rozpoczęciu gry.

Jesienią w Stargardzie padł bezbramkowy remis, co oznacza, że nigdy dotąd w pojedynku tych drużyn gościom nie udało się wygrać spotkania.

Jak będzie jutro? Z pewnością cieszy fakt, że trener Tomasz Tułacz będzie miał do dyspozycji w zasadzie wszystkich swoich zawodników.

Bilety w kasie przed stadionem będzie można nabyć tradycyjnie na 2 godziny przed meczem, a więc od godziny 13:00.
Zapraszamy!