Ale za to niedziela…

W niedzielę 15 kwietnia Puszcza Niepołomice podejmie na Stadionie Miejskim w Niepołomicach Drutex – Bytovię Bytów. Pierwszy gwizdek o 17.00.

Trzeba przyznać, że mecz ten będzie bardzo istotny dla naszej drużyny, która w 2018 roku nie zdobyła jeszcze kompletu punktów. Mamy nadzieję, że to właśnie w najbliższą niedziele, ta seria zostanie zatrzymana.

Mamy swoje problemy, wiemy z czego wynikają. Zrobimy wszystko by w kolejnych meczach poprawić naszą sytuację.- mówił wczoraj podczas pomeczowej konferencji prasowej wyraźnie rozczarowany trener Tomasz Tułacz.

Trudno się dziwić naszemu szkoleniowcowi. Bowiem spokojne miejsce w środku stawki dające margines błędu staje się powoli wspomnieniem, a miejsca na błąd jest coraz mniej.

Z drugiej strony jest to tylko potwierdzeniem, że w tak wyrównanej lidze zespoły maksymalnie chcą wykorzystać atut własnego boiska. W ostatnich 9 meczach w których nie wygraliśmy aż sześciokrotnie graliśmy na stadionach naszych rywali. Byliśmy w Legnicy, Chojnicach, Częstochowie, Opolu, Głogowie i teraz w Suwałkach. Patrząc na obecną tabelę Nice 1 ligi poza Częstochową, która zawsze jest dla nas ziemią wyklętą, mówimy o drużynach które zajmują pierwsze cztery miejsca w lidze. Dokładając do tego mecze domowe ze Stalą Mielec i Zagłębiem Sosnowiec, które mogliśmy wygrać a tylko zremisowaliśmy trzeba przyznać, że terminarz ułożył się dla nas dosyć niekomfortowo.

Do końca kwietnia rozegramy jeszcze 4 mecze. 3 z nich na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. To najlepszy sposób na poprawę nastrojów. Pierwsza okazja już 15 kwietnia. Drutex traci do Puszczy już tylko jeden punkt, więc nawet nie trzeba podkreślać wagi tego spotkania.

Bilety na to spotkanie można nabyć za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. W dniu meczu kasy  przed Stadionem Miejskim w Niepołomicach, będą otwarte od godziny 15.00. 

Zapraszamy na mecz!

Puszcza Niepołomice – Drutex Bytovia,
niedziela, 15 kwietnia, 17:00