Renault I Auto Spektrum sponsorem meczu z Lechem Poznań

Miło nam poinformować, że Renault I Auto Spektrum zostało sponsorem najbliższego meczu przy ulicy Kałuży w Krakowie, gdzie już w sobotę zmierzymy się z Lechem Poznań.

Grupa Auto Spektrum powstała w 2013 roku jako fuzja trzech dealerów z południowo-wschodniej Polski obecnych na motoryzacyjnym rynku od trzech dekad. W jej skład weszły takie firmy, jak Zodiac, Lisowski i Mador-Gadocha. Już w pierwszym roku wspólnej działalności Grupa Auto Spektrum znalazła się na liście TOP50 największych firm dealerskich w Polsce, na której utrzymuje się do dziś.

Auto Spektrum stale się rozwija i zwiększa zasięg swojej działalności będąc dziś największym dealerem marek Renault i Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu. Posiada oddziały w lokalizacjach: Kraków, Kryspinów, Wieliczka, Rzeszów, Tarnów oraz Nowy Sącz.

Świadczy pełen zakres usług – od sprzedaży samochodów nowych, osobowych i dostawczych, samochodów używanych wszystkich marek, poprzez sprzedaż części i akcesoriów, po serwis i usługi blacharsko-lakiernicze. Firma posiada również własny dział finansowy i ubezpieczeniowy, który przygotowuje najkorzystniejsze oferty kredytowe, leasingowe i ubezpieczenia dla swoich klientów.

Więcej na stronie sponsora autospektrum.pl