Beniaminek z Częstochowy na drodze Puszczy

W piątek czeka nas kolejne spotkanie w Niepołomicach. Tym razem rywalem będzie zespół, który co prawda wyprzedza nas w tabeli, ale strata to do Skry wynosi zaledwie 2 punkty. Zwycięstwo „Żubrów” pozwoli wyprzedzić w tabeli beniaminka. 

Skra zajmuje 11 pozycję z 17 punktami na koncie. W poprzedniej kolejce nasi rywale przełamali passę 5 meczów bez zwycięstwa w lidze. W Olsztynie Skra pokonała miejscowy Stomil 0:1. Mecz rozstrzygnął gol z rzutu karnego, którego strzelcem okazał się Kamil Wojtyra. Ten sam zawodnik miał okazję na drugiego gola w spotkaniu z „Dumą Warmii”, ale w drugiej części meczu nie wykorzystał kolejnej jedenastki.

Do tej pory Skra rozegrała 12 meczów na wyjeździe. W delegacji zdobyła 13 punktów. Rywale na wyjazdach strzelili do tej pory 6 goli, a stracili ich dwukrotnie więcej – 12. Najwyższą porażkę Skra zanotowała w Łodzi. Widzew strzelił bowiem beniaminkowi 4 gole. Kurs w Fortunie, że Puszcza strzeli pierwszego gol w jutrzejszym meczy wynosi 1.76.

Jeszcze nigdy w historii nie mieliśmy okazji mierzyć się z zespołem Skry. Jutro czas na otwarcie kolejnej karty w historii naszych rozgrywek w Fortuna 1 Lidze.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.