Betclic nowym sponsorem Puszczy Niepołomice!

Miło nam poinformować, iż marka bukmacherska Betclic został nowym sponsorem Puszczy Niepołomice! 
Betclic to legalny bukmacher i europejska marka o zasięgu globalnym. Od lat jest liderem rynków we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest dostępny także dla klientów w Polsce. Od początku swojej działalności w naszym kraju marka jest zaangażowana we wspieranie sportu. W przeszłości sponsorowała już kluby Ekstraklasy oraz siatkarską reprezentację Polski.

 
Betclic jest również Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim organizacji mieszanych sztuk walki UFC i sponsoruje jej zawodników – Karolinę Kowalkiewicz i Mateusza Gamrota. Ponadto marka współtworzy wydarzenia kulturalne i motoryzacyjne w całej Polsce, między innymi SBM FFestival, Polish Lech Hip-Hop Festival, Bitwę o Południe czy Driftingowe Mistrzostwa Polski x Speed Games i Speedland.
– Nasze działania sponsoringowe w ostatnich miesiącach były bardzo intensywne. Jeszcze mocniej zaznaczyliśmy swoją obecność w świecie sportów walki, byliśmy aktywni w obszarze kultury czy imprez motoryzacyjnych. Teraz przyszedł czas na zwiększenie widoczności marki Betclic w Ekstraklasie. Zapraszam wszystkich kibiców na mecze i wspierania drużyny prosto z trybun stadionu. My też tam będziemy! – powiedział Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.
Betclic to kolejna marka, która dołącza do Puszczy Niepołomice – Jesteśmy bardzo dumni, że kolejna duża marka dołącza do naszej niepołomickiej rodziny. Jestem przekonany, że dzięki otwartości i chęci działania, współpraca ta będzie owocna dla obu stron. – mówi prezes Niepołomickiego Sportu S.A., Marek Bartoszek
Branding marki pojawi się podczas meczów domowych rozgrywanych przy ulicy Kałuży w Krakowie.