Bez kalkulacji!

Już w piątek możemy postawić olbrzymi krok w kierunku utrzymania. Odrzućmy jednak wszystkie kalkulacje. Ze Skrą musimy wygrać!

Skra Częstochowa zajmuje 13 miejsce w tabeli. Beniaminek zgromadził do tej pory 37 punktów. Tym samym ekipa z Częstochowy ma 6 punktów przewagi nad Stomilem Olsztyn, który wciąż liczy się w walce o pozostanie w Fortuna 1 Lidze. W minionej kolejce Skra mierzyła się właśnie z „Dumą Warmii”. Mecz zakończył się remisem, który zapewnił utrzymanie naszym jutrzejszym rywalom. Co ciekawe Skra wiosną wygrała tylko jedno spotkanie. W 31. kolejce zespół z Częstochowy pokonał 1:0 GKS Tychy. Poza tym zwycięstwem Skra zremisowała 7 razy i przegrała 4 mecze. Aż 4 razy nasi rywale remisowali w stosunku 2:2.

Beniaminek w 32 meczach Fortuny 1 Ligi zdobył 26 goli. Oznacza to, że Skra ma najmniej strzelonych goli spośród wszystkich pierwszoligowców. Z drugiej strony defensywa traci stosunkowo niewiele goli. Rywale strzelili Skrze 38 goli. Najskuteczniejszym zawodnikiem w ekipie naszych rywali jest Adam Mesjasz. Zawodnik ma na koncie 6 goli. Z kolei 4 gole na koncie ma Maciej Mas.

Jesienią zespół Skry wygrał w Niepołomicach. Mecz zakończył się wynikiem 1:2. Jedynego gola na dla naszego zespołu zdobył Erik Cikos. Było to jedyne oficjalne spotkanie obu ekip. W piątek musimy wziąć więc rewanż za listopadową porażkę! Początek spotkania w Bełchatowie o godzinie 18:00.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.