Bilet na mecz z Cracovią za 1zł!

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowe Puszcza Niepołomice przygotował niespodziankę dla swoich kibiców!

Na środowy mecz z Cracovią rozegrany w ramach obchodów 90-lecia mieszkańcy gminy Niepołomice oraz dla kibiców widniejących w klubowej bazie przygotowano bilety w specjalnej cenie 1zł, czyli w takiej samej cenie jak bilety dla kobiet oraz dzieci!

Bilety będzie można kupić od jutra od godziny 12.00 w budynku klubowym przy Kusocińskiego. Sprzedaż będzie również kontynuowana w środę od godziny 12.00 do czasu rozpoczęcia spotkania.

Mecz sparingowy z najstarszym polskim klubem piłkarskim odbędzie się na Stadionie Miejskim w Niepołomicach przy ul. Kusocińskiego 2. Spotkanie będzie jednym z elementów obchodów 90-lecia Puszczy Niepołomice. Będzie również pożegnaniem z zespołem kapitana Tomasza Księżyca oraz grającego w Niepołomicach nieprzerwanie od sezonu 2001/2002 bramkarza Tomasza Kwedyczenki.

Tomasz Księżyc postanowił bowiem, że od nowego nie będzie wstanie łączyć pracy zawodowej z grą w pierwszej lidze, będzie jednak nadal grać, tym razem w barwach Górnika Wieliczka. Tomasz Kwedyczenko wzmocnił natomiast sztab szkoleniowy naszego klubu zostając trenerem bramkarzy.

Zespołu Cracovii nie trzeba przedstawiać. Klub powstał 13 czerwca 1906 roku i jest pięciokrotnym Mistrzem Polski. W tym roku zespół wrócił do gry w rozgrywkach Ekstraklasy.

Spotkanie będzie zatem potyczką dwóch beniaminków. Puszcza awansowała bowiem w tym roku (po raz pierwszy w historii) do rozgrywek I ligi. Zespoły spotkały się już w tym roku w ramach przedsezonowych przygotowań. Wówczas w meczu rozegranym w przy ul. Wielickiej w Krakowie, piłkarze z Niepołomic przegrali 2-1.

Bramkę dla Puszczy zdobył powracający do zespołu Arkadiusz Lewiński. Dla Cracovii trafiali Rok Straus oraz Bartłomiej Dudzic.

Serdecznie zapraszamy kibiców na ten szczególny mecz!

 

 

Leave a Reply