Bilety na Lechię od jutra

W środę 29 lipca rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz z Lechia Gdańsk.

Spotkanie z Lechią Gdańsk w ramach rozgrywek Pucharu Polski rozpocznie się w środę 12 sierpnia o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Niepołomicach. Dokładnie dwa tygodnie wcześniej ruszy sprzedaż biletów na to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy na to niecodzienne wydarzenie w Niepołomicach. Będziemy gościć przedstawiciela polskiej Ekstraklasy. Zwycięzca tego meczu w kolejnej rundzie zmierzy się z lepszym zespołem z pary Górnik Łęczna – Legia Warszawa.

Sprzedaż biletów, podobnie jak na innych meczach organizowanych na Stadionie Miejskim w Niepołomicach będzie odbywać się zarówno drogą elektroniczną jak i tradycyjną.

Sprzedaż elektroniczna dostępna od środy 29 lipca prowadzona będzie za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Bilety w sekretariacie klubowym będą sprzedawane od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. W pierwszej kolejności będą sprzedawane wejściówki na trybunę krytą.

Ceny biletów na mecz z Lechią:

bilet normalny – 20 złotych
bilet ulgowy (studenci, emeryci, renciści) – 10 złotych
bilet specjalny (kobiety, dzieci) 5 złotych.

Pojedynczy bilet na mecz można zakupić bez karty kibica.

Kibicom przypominamy również o możliwości zakupienia karnetów. Posiadanie karnetu to nie tylko możliwość wsparcia naszego klubu, ale również oszczędność dla naszych kibiców. Dodatkowo posiadacze karnetów spotkanie Pucharu Polski z Lechia Gdańsk obejrzą bez dodatkowych kosztów. Więcej o sprzedaży karnetów można przeczytać tutaj.