Bilety na mecz z Legią

Znamy już harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Legią Warszawa!

W środę 18 września rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa. Spotkanie z wicemistrzem Polski w ramach I rundy rozgrywek Totolotek Pucharu rozegramy w środę 25 września o godzinie 20.30.

Bilety będzie można zakupić wyłącznie w kasach biletowych przed stadionem miejskim w Niepołomicach. Środowa sprzedaż rozpocznie się o godzinie 14.00 i będzie prowadzona w dni powszednie, codziennie od godziny 14.00. To spotkanie budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego Zarząd naszego klubu zdecydował o wprowadzeniu limitów.

Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie trzy bilety. Do wyrobienia wejściówki niezbędne będą podstawowe dane: imię nazwisko oraz PESEL.

Z uwagi na świadczenia i wymogi sponsorskie organizatora rozgrywek Totolotek Pucharu Polski oraz liczbę sprzedanych karnetów na mecze rundy jesiennej naszej drużyny w pierwszej fazie sprzedaży, bilety będą sprzedawane wyłącznie na trybunę otwartą.

Ceny biletów na mecz prezentują się następująco:
– bilet normalny 40 złotych,
– bilet ulgowy 20 złotych (uczniowie powyżej 13 lat, studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne),
– bilet specjalny 10 złotych (kobiety i dzieci do lat 13).

Przypominamy jednocześnie, że posiadacze karnetów obejrzą ten mecz bez dodatkowych kosztów na miejscach przypisanych do karnetów.

Bezpośrednią transmisję ze spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport.