Bilety w niedzielę od 13.00

Wyjątkowo, bo w niedzielę swój mecz na Stadionie Miejskim w Niepołomicach rozegrają piłkarze Puszczy Niepołomice. Bilety w dniu meczowym będzie można kupić od 13:00.

Przed nami siódma kolejka rozgrywek drugoligowych. Puszcza po szalonym meczu w Bytomiu podejmie tym razem u siebie ROW 1964 Rybnik. Dla obu zespołów będzie to piąta potyczka w trzecim sezonie z rzędu. Dotąd padły trzy remisy, a jedno spotkanie (wyjazdowe) zakończyło się zwyciestwem naszej drużyny.

We wcześniejszych meczach to Energetyk przystępował do rywalizacji będąć wyżej sklasyfikowaną drużyną w tabeli. Tym razem Puszcza jest dwa oczka wyżej w ligowym zestawieniu. Piłkarze z Rybnika zdobyli dotąd pięć punktów. Puszcza ma jedno oczko więcej.

W ostatniej kolejce ROW przegrał u siebie 0-1 z Okocimskim Brzesko, Puszcza po strzelaninie w Bytomiu zgarnęła pierwszy komplet punktów i liczy na pierwsze ligowe zwycięstwo na własnym terenie.

Bilety na to spotkanie w przedsprzedaży można kupić za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. Dodatkowo w niedzielę od godziny 13:00 uruchomiona zostanie sprzedaż stacjonarna w kasie przed stadionem.
Ceny biletów bez zmian (12 zł – normalny, 5 – ulgowy, 1 – kobiety, dzieci)

Zapraszamy na mecz!