Bilety w rundzie wiosennej

W sobotę 15 marca zmagania pierwszoligowe wrócą do Niepołomic. Nie czekaj! Kup bilet już dziś!

Wystartowała internetowa sprzedaż biletów na mecz Puszczy Niepołomice z Olimpią Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 15 marca o godzinie 15.00. Bilety podobnie jak jesienią można kupić za pośrednictwem serwisu bilet.pax.pl. Dodatkowo od jutra wejściówki można kupić w budynku klubowym (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 10-16. Możliwy będzie również zakup biletów na kolejne spotkania rozgrywane w Niepołomicach.

Z uwagi na planowaną przebudowę stadionu Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Puszcza Niepołomice, zrezygnował ze sprzedaży karnetów na wiosenne mecze przy Kusocińskiego. Wiąże się to z dużym prawdopodobieństwem rozpoczęcia prac budowlanych w trakcie trwania rundy. W trosce o komfort naszych kibiców, nie możemy zagwarantować, że miejscówki wykupione na karnetach będą ważne przez całą rundę wiosenną, gdyż główna trybuna może zostać wyłączona z użytkowania w trakcie trwania rozgrywek.

Ceny biletów obowiązujące jesienią pozostają bez zmian:
bilet normalny: 12zł
bilet ulgowy 10 zł (emeryci, renciści, studenci oraz młodzież szkolna od lat 15)
bilet specjalny 1zł (dzieci i kobiety)

Tradycyjna sprzedaż biletów będzie przez całą rundę wiosenną, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 w budynku klubowym. W dniu meczu bilety będzie można nabyć od godziny 9.00 również w budynku klubowy. Od 11.00 bilety będę dystrybuowane również w kasie na stadionie.

Sprzedaż internetowa kończy się 4 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Poniżej przypominamy jak należy dokonać takiej transakcji. Każdy kibic może kupić bilet na mecz nie wychodząc z domu. Jak to zrobić?

1. Należy kliknąć w ten odnośnik: http://bilet.pax.pl i wybrać zakładkę piłka nożna.
2. Zarejestrować się w serwisie podając swój login, adres e-mail oraz hasło.
3. Wybrać miejsce według klucza: sektor, rząd, numer krzesełka
4. Zaznaczyć odpowiedni bilet (normalny, ulgowy, specjalny)
5. Zapłacić za bilet przelewem internetowym
6. Wydrukować bilet
7. Przyjść na mecz!

Przypominamy, że do zakupu biletów na mecze Puszczy Niepołomice niezbędna jest karta kibica, którą można wyrobić w budynku klubowym. Koszt zaopatrzenia się kartę wynosi 10 złotych.  W celu uniknięcia kolejek zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów!

Do zobaczenia przy Kusocińskiego!

 

 

Marek Bartoszek