Bonito Cup

W miniony weekend w dniu w którym Puszcza Niepołomice podejmowała u siebie drużynę Olimpii Zambrów – nasze Młode Żubry z rocznika 2006 trenujące w Niepołomickiej Szkole Futbolu brały udział w Turnieju piłkarskim Bonito Cup w Mszanie Dolnej.

Chłopcy w składzie: Fabian Frankiewicz, Kacper Kostyra, Karol Maj, Król Mateusz, Solarz Maciej, Solarz Mikołaj, Miklas Jakub, Tomasz Stanaszek, Matuesz Tomczyk, Kolber Patryk, Stępniowski Damian wraz z trenerem Michałem Horkawym odnieśli kolejny sukces zajmując 3 miejsce w turnieju. Ponadto Tomasz Stanaszek został najskuteczniejszym strzelcem turnieju.

To 3 miejsce to dla nas kolejna gwiazdka na naszym koncie , nowe doświadczenie – gra na ciasnej , wąskiej hali , w dodatku piłką o obniżonym koźle , były dla chłopców nowym wyzwaniem, testem który zdali na piątkę – komentuje trener Michał Horkawy.

Chłopcy rywalizowali z takimi drużynami jak: Elita Brzesko, Nadwiślan Kraków, Orkan Niedźwiedź, AP Bonito Mszana Dolna, Orkan Szczyrzyce, Topór Tenczyn.

Dziękujemy rodzicom za wsparcie , cierpliwość i wyrozumienie , które jest dla nas bardzo ważne , a bez których nasza przygoda z piłką nie wyglądałaby tak ciekawie.

 

trener Michał Horkawy