Chcemy się podnieść

Ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych. W środę przegraliśmy z Miedzią Legnica i nie udało się przerwać trwającej passy bez zwycięstwa. W sobotę udamy się na przedostatni wyjazd w tym sezonie. Do pokonania mamy blisko 513 kilometrów. W sobotę o 17:00 zmierzymy się w Olsztynie z miejscowym Stomilem. 

Wiosna w wykonaniu Stomilu nie należy do udanych. W trakcie rundy doszło do zmiany na stanowisku trenera. Adama Majewskiego zastąpił Piotr Klepczarek. W 13 meczach w 2021 roku „Duma Warmii” przegrała 10 spotkań i wygrała 3. Dorobek punktowy wynosi 29 punktów, co daje Stomilowi 14 miejsce, tuż za Puszczą Niepołomice. Jednak niezależnie od wyniku sobotniego spotkania, ekipa z Olsztyna na pewno nie przeskoczy nas w tej kolejce w tabeli. „Żubry” mają bowiem 5 punktów przewagi. Kurs w Fortunie, że pierwsi strzelimy gola to 2.09.

Stomil nie wygrał w lidze od 3 meczów. Przewaga nad ostatnim w tabeli GKS-em Bełchatów wynosi jednak 9 punktów. „Duma Warmii” na własnym stadionie zdobyła w tym sezonie jak dotąd 12 punktów. Strzeliła 10 goli, a straciła 22. Ostatni raz u siebie Stomil wygrał pod koniec kwietnia z Koroną Kielce 2:0. Kurs w Fortunie, że zachowamy jutro czyste konto to 3.

Spotkania ze Stomilem mają bogatą historię. W sobotę spotkamy się po raz 14. Niestety nie mamy wielu dobrych wspomnień. 2 razy wygrywaliśmy, 6 razy zremisowaliśmy i ponieśliśmy 6 porażek.

 

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.