Czas na Gieksę

W trzecim meczu Nice 1 ligi naszym zawodników czeka pierwszy wyjazd w tym sezonie. Przeciwnikiem Puszczy będzie GKS Katowice.

Po dwóch meczach u siebie, podopiecznych trenera Tomasza Tułacza czeka pierwszy ligowy wyjazd. Już dziś wieczorem podejmiemy w Katowicach tamtejszą Gieksę.

Mecz rozpocznie się nietypowo, bo o godzinie 20:45 wszystko związane jest jednak z trasmisją w Polsacie Sport Extra. Na tym kanale chętni będa mogli zobaczyć walkę naszych zawodników o kolejne ligowe punkty.

Dotychczas z gospodarzami dzisiejsego meczu mierzyliśmy się dwukrotnie i dwa razy oba zespoły dzieliły się punktami. W Katowicach w naszym premierowym sezonie w 1 lidze zremisowaliśmy 2-2, a w Niepołomicach mecz zakończył się wynikiem 1-1 (na zdjęciu).

Gieksa zajmuje aktualnie 13 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 1 punktu. W pierwszej kolejce podopieczni trenera Piotra Mandrysza przegrali u siebie z Pogonią Siedlce 1-2. Tydzień temu na wyjeździe GKS Katowice zremisował 1-1 z Miedzią Legnica tracąc bramkę w 90 minucie meczu.

Już teraz zapraszamy na relację minuta po minucie z dzisiejszego meczu. O najważniejszych wydarzeniach na naszym stadionie informować będziemy na bieżąco również w mediach społecznościowych oraz w naszej aplikacji na smartfony.