Czas na GKS Tychy

Już jutro na Stadionie Miejskim w Tychach Puszcza Niepołomice zmierzy się z tamtejszym GKS-em.

15 150 tylu kibiców może pomieścić arena jutrzejszej rywalizacji, to mniej więcej tyle… ilu mieszkańców liczą Niepołomice! Przed nami niezwykle ciekawy mecz, który może dać impuls do walki o wysokie cele zarówno jednej jak i drugiej drużynie.

Jesienią mecz w Niepołomicach zakończył się remisem 0-0 i trzeba uczciwie przyznać, że biorąc pod uwagę aktualną formę obydwu drużyn w tamtym czasie był to punkt który z pewnością zdobyliśmy, a tyszanie raczej dwa stracili.

Zespół GKS-u Tychy mimo, że ma ambicję by bezpośrednio awansować na zaplecze Ekstraklasy to jednak ma tylko 4 punkty przewagi nad Puszczą. To oznacza, że gospodarze muszą wygrywać by wciąż liczyć się w walce o awans. Nasza drużyna w przypadku zwycięstwa znajdzie się w grupie zespołów, które realnie mogą spoglądać na miejsce dające przynajmniej możliwość gry w barażach.

To pokazuje, że  jedni i drudzy mają jutro o co grać. W tym roku oba zespoły zanotowały dwa identyczne wyniki, a więc remis na inaugurację i zwycięstwo w drugim meczu.

Jutrzejszy mecz choć rozgrywany o wczesnej porze (12:30) będzie pierwszym spotkaniem jakie w tym roku u siebie rozegrają nasi rywale. Możemy się spodziewać znakomitej frekwencji!

Zapraszamy na relację live z tego meczu. Relacja tekstowa z meczu będzie dostępna pod tym linkiem. Dodatkowo portal Malopolskatv.pl przeprowadzi transmisję z tego spotkania! Będzie ona dostępna tutaj.