Czas na GKS Tychy

Już w sobotę kolejny mecz w Niepołomicach. Celem piłkarzy Puszczy jest utrzymanie miana niepokonanej drużyny na własnym stadionie. Początek spotkania o 17.00

Tym razem podopieczni trenera Dariusza Wójtowicza, (którzy wydostali się z już ostatniego miejsca tabeli) z pewnością postarają się o opuszczenie strefy spadkowej. Sobotnim przeciwnikiem będzie zespół GKS-u Tychy z który zmierzyliśmy się w czasie przygotowań do sezonu.

W Staniątkach po 120 minutach gry przegraliśmy 2-0. Tamto spotkanie było pierwszym, które z ławki obejrzał nowy trener tyszan Tomasz Fornalik. Jak GKS Tychy rozpoczął sezon?

Podobnie do Puszczy :).  Wszak plasuje się aktualnie jedno oczko niżej. Choć klub z ul. Barona 30 rozpoczął sezon zwycięstwem 2-0 odniesionym nad Górnikiem Łęczna, w kolejnych spotkaniach prezentował się już tylko gorzej. W drugiej kolejce srogą lekcję piłkarze otrzymali w wyjazdowym spotkaniu z Arką Gdynia, ulegając na Pomorzu 3-0.

W kolejnym meczu, tym razem u siebie zremisowali 2-2 z drużyną Energetyka ROW Rybnik. By w następnym meczu znów wysoko przegrać na wyjeździe z Dolcanem Ząbki 4-0. Piąta kolejka nie poprawiła sytuacji zespołu, który przegrał tym razem na własnym stadionie 0-3 z Kolejarzem Stróże.

Podsumowując nasz sobotni rywal, jeśli zdobywał w tym sezonie punkty to tylko u siebie podobnie zresztą jak Puszcza. Liczymy, że po konfrontacji z zespołem, który stracił dotychczas najwięcej bramek wśród drużyn pierwszoligowych ta tendencja zostanie podtrzymana.

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – GKS Tychy, sobota 31 sierpnia godz. 17.00