Czas na Górnik Łęczna

W piątek 18 października o godzinie 17.00 w ramach 13 kolejki rozgrywek I ligi zmierzymy się z Górnikiem Łęczna.

Już jutro zagramy z zespołem, który zaczynając sezon jako Bogdanka Łęczna powrócił do swojego historycznego nazewnictwa. Niezależnie jednak od tych zmian czeka nas starcie z drużyną, która należy do czołówki zespołów pierwszoligowych.

Zespół Górnika w 12 rozegranych dotychczas meczach strzelił 14 bramek, a więc tyle samo co Puszcza, stracił jednak 10 (drugi wynik w lidze), dzięki czemu uzbierał na swoim koncie 8 punktów więcej i przed starciem z naszym zespołem plasuje się na piątek pozycji w tabeli.

W spotkaniach u siebie zawodnicy trenowani przez Jurija Szatałowa wygrali dotychczas dwa spotkania, jedno zremisowali i raz schodzili z boiska pokonani. Nasz zespół nadal nie potrafił zgarnąć całej puli z boiska rywala.

W ostatniej kolejce, kiedy przegrywaliśmy u siebie z Miedzią Legnica, zespół Górnika pokonał na wyjeździe innego przedstawiciela Małopolski – Kolejrza Stróże 1-0 po bramce Macieja Szmatiuka.

Dobrą wiadomością dla zespołu Puszczy jest powrót do kadry meczowej Marcina Biernata, który z powodu żółtych kartek nie mógł grać w spotkaniu z Miedzią.

Początek jutrzejszego spotkania o 17.00!

fot. Overlia Studio