Czas na najlepszych w lidze

Rozpoczynamy rundę rewanżową w rozgrywkach Fortuna 1 ligi. W niedzielę 11 listopada Puszcza Niepołomice zmierzy się w domowym spotkaniu z liderem rozgrywek Rakowem Częstochowa. Początek spotkania o godzinie 18.00.

Rundę jesienną oba zespoły zdecydowanie mogą zaliczyć do udanych. Miejsce w ligowej czołówce udowadnia wysoką formę drużyn, które w niedzielę, po raz drugi w tym sezonie zagrają między sobą.

Pierwszy mecz zdecydowanie na plus może zaliczyć Raków, który na inaugurację pokonał w Częstochowie Puszczę wysoko, 3-0 i od samego startu rozgrywek pokazał, że aspiracje tego klubu sięgają w tym sezonie awansu do Lotto Ekstraklasy.

Jutrzejsze spotkanie zapowiada się pasjonująco, jeśli weźmiemy pod uwagę formę jaką imponują w ostatnich tygodniach oba zespoły. Puszcza ostatni raz dała się pokonać drużynie ŁKS-u, a miało to miejsce 14 września. W ośmiu kolejnych spotkaniach ligowych nasza drużyna już zawsze punktowała.

Seria lidera prezentuje się jeszcze okazalej. Raków w całej rundzie jesienniej przegrał zaledwie raz w Chojnicach, a było to 3 sierpnia. Później żaden z pozostałych zespołów w lidze nie znalazł sposobu na pokonanie piłkarzy z Częstochowy.

Dobra forma zarówno Puszczy jak i Rakowa ma również swoje odzwierciedlenie w rozgrywkach Pucharu Polski. Oba zespoły zameldowały się w 1/8 finału, a Raków by się tam znaleźć musiał wygrać mecz z Lechem Poznań.

Z uwagi na przypadającą jutro rocznicę 100-lecia odzyskania przez nas kraj niepodległości przygotowaliśmy specjalne rozpoczęcie jutrzejszego meczu. Warto być świadkiem tego niezwykłego wydarzenia na naszym stadionie. Trwa przedsprzedaż biletów na mecz z Rakowem. Zachęcamy do odwiedzin strony bilet.pax.pl. W dniu meczu kasy biletowe przed stadionem czynne będą od godziny 16.00.

Dotychczasowa historia meczów obu drużyn jest dla nas bardzo niekorzystna. Od naszego powrotu na zaplecze Ekstraklasy Raków w trzech spotkaniach pokonał nas trzykrotnie. Nie dziwi więc, że Fortuna za faworyta jutrzejszego meczu upatruje zespół gości. Dzięki temu wiara w nasze zwycięstwo może się opłacić. Kurs na zwycięstwo Puszczy w jutrzejszym meczu wynosi 3.55.

W jutrzejszym meczu zabraknie w drużynie Puszczy Krzysztofa Drzazgi. Najlepszy strzelec wśród Żubrów będzie jutro przymusowo pauzował po zgromadzeniu 4 żółtych kartek w rozgrywkach ligowych. Mimo wszystko Fortuna wierzy w dobrą skuteczność Puszczy. Kurs na zdobycie bramki przez nas zespół w jutrzejszym meczu wynosi 1.46.

Wierzysz w zwycięstwo naszej drużyny? Zagraj z Fortuną!  Przypominamy, że wszystkie spotkania Puszczy Niepołomice możesz obstawiać na www.efortuna.pl.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”