Czas na Puchar Polski!

W środę 26 września w Wielkiej Woli rozpoczniemy tegoroczną przygodę z Pucharem Polski. Naszym rywalem będzie KS Paradyż. Początek meczu o 16.00.

Gospodarze środowego spotkania to najniżej sklasyfikowana drużyna rozpoczynająca walkę na szczeblu centralnym Pucharu Polski. Co ciekawe nasi rywale rywalizowali już w tym sezonie w Pucharze Polski w rozgrywkach okręgowych gdzie zakończyli rozgrywki w ćwierćfinale po porażce 1-2 z Gerlachem Drzewica.

Szansę gry na szczeblu centralnym piłkarze z Paradyża wywalczyli sobie w ubiegłym sezonie zwycięstwem w rozgrywkach pucharowych w Łódzkim ZPN, gdzie w finale pokonali 3-1 Wartę Sieradz. Piłkarze Paradyża choć grają aktualnie w A-klasie to jednak w ubiegłym sezonie zakończyli rywalizację na 8 miejscu rozgrywek IV ligi. Problemy finansowe spowodowały jednak konieczność zmiany ligi.

Po pięciu rozegranych meczach ligowych nasi rywale z kompletem punktów przewodzą w ligowej stawce. W rozegranym w miniony weekend meczu pokonali na wyjeździe Kasztelan Żarnów 1-2.