Czas na Stal

Już jutro w Stalowej Woli podejmiemy piąty zespół naszej ligi, drużynę Stali.

Mecz pierwotnie zaplanowany w Niepołomicach z powodu prac na stadionie został przeniesiony do Stalowej Woli. Zarząd Stali zgodził się bowiem na zmianę gospodarza pierwszego meczu. W związku z tym po raz trzynasty w tym sezonie przyjdzie nam grać na obcym boisku.

Przed nami spotkanie z drużyną, która jako jedyna w lidze nie przegrała u siebie meczu. Piłkarze stali w 12 dotąd rozegranych spotkaniach zdobyli 21 punktów. Legitymują się bilansem 6 zwycięstw, 3 remisów i 3 porażek. Nasz jutrzejszy rywal ostatni raz boiska schodził pokonany 30 sierpnia, kiedy to uległ na wyjeździe 2-0 Energetykowi ROW Rybnik.

W ostatnich pięciu meczach nie znalazł się zespół, który potrafiłby pokonać piłkarzy prowadzonych przez trenera Jaromira Wieprzęcia, mimo, że w tym czasie do Stalowej Woli zawitał choćby ligowy lider zespół MKS-u Kluczbork. Główną bronią drużyny Stali jest najlepszy strzelec tegorocznych rozgrywek II ligi Łukasz Sekulski. 23-letni napastnik strzelił już w tym sezonie 9 bramek, dla porównania cały nasz zespół zanotował dotąd 10 trafień.

W obozie Puszczy nastroje po ważnym remisie w debiucie trenera Gorszkowa wyraźnie się poprawiły. Dodatkowo do dyspozycji trenera Puszczy Niepołomice będą już Paweł Strózik i Zbigniew Zakrzewski.
Zapowiadana się szalenie interesujące spotkanie. Oby jego zakończenie napędziło naszych piłkarzy do walki o punkty w kolejnych meczach i powrót do walki wyższe lokaty w ligowej tabeli.

Początek spotkania o 14.00.

Będzie relacja live.

/mb/