Czas na Wigry

Już jutro na Stadionie Miejskim w Niepołomicach podejmiemy ekipę Wigier Suwałki. Początek meczu o 17.00.

Po porażce w minioną środę z Zagłębiem Sosnowiec, bardzo szybko mamy okazję do poprawy naszych nastrojów. Rywalizacja z Wigrami zapowiada się niezwykle ciekawie.

Nasz jutrzejszy przeciwnik jako jedyny z grona 18 zespołów pierwszoligowych nie wygrał jeszcze w tym sezonie spotkania. Co oznacza, że motywacja jutrzejszych gości do uzyskania kompletu punktów będzie zatem podwójna.

Wigry tegoroczne rozgrywki rozpoczęły od porażki u siebie z GKS-em Tych, by w drugiej kolejce ulec Olimpii Grudziądz. W trzeciej serii gier po bezbramkowym remisie z Górnikiem Łęczna nasi jutrzejsi zdobyli pierwszy punkt w tym sezonie. Dorobek udało się podwoić tydzień później, kiedy to bez bramek zakończył się mecz Wigier z Pogonią Siedlce. W ostatnim meczu Wigry przegrały u siebie 0-2 z Miedzią Legnica. W dotychczas rozegranych meczach gracze z Suwałk zdobyli jak dotąd jedną bramkę.

W ubiegłym sezonie Wigry zakończyły sezon w samym środku stawki plasując się na 9 lokacie. W lecie w klubie doszło jednak do prawdziwej rewolucji. Klub opuściło 17 piłkarzy, a angaż otrzymało 16 nowych zawodników.

Początek jutrzejszego meczu o 17.00. Bilety w kasie przed stadionem będzie można kupić dwie godziny wcześniej. Bilety można również kupić za pośrednictwem portalu: bilet.pax.pl