Czas się przełamać

NIe wiedzie się ostatnio najlepiej naszemu zespołowi w Fortuna 1 Lidze. W ostatnich 4 meczach nie zaznaliśmy smaku zwycięstwa, a ostatniego gola w zdobyliśmy na początku kwietnia. Każda passa ma jednak swój koniec. W niedzielę naszym rywalem będzie GKS Tychy. Początek meczu o 19:00.

Tyszanie są aktualnie są wiceliderem tabeli i mają na koncie 47 punktów. To o 5 mniej niż lider z Niecieczy. Za plecami GKS-u czai się jednak spora grupa pościgowa. Radomiak, ŁKS, Górnik Łęczna mają tyle samo punktów co tyszanie, a Arka ma tylko o 1 mniej. Walka o drugie miejsce dające bezpośredni awans do ekstraklasy zapowiada się bardzo emocjonująco.

GKS doskonale zaczął wiosnę wygrywając 3 kolejne mecze. Potem jednak przyszła seria 3 meczów bez zwycięstwa w lidze. Ostatnie 5 spotkań GKS przeplata raz zwycięstwem, a raz porażką. W ostatnim meczu w Jastrzębiu-Zdroju zespół Artura Derbina zdobył bardzo cenne 3 punkty, które dały tyszanom pozycję wicelidera. Kurs w Fortunie, że jutro GKS nie zachowa czystego konta to 1.4.

Nasz zespół, jak wspomnieliśmy wcześniej od 4 meczów czeka na zwycięstwo. Po ostatniej porażce w Niecieczy strata do strefy barażowej wynosi już 12 punktów. Po sobotnich meczach Puszcza spadła na 13 pozycję. W niedzielę zagramy więc o przełamanie i awans w tabeli. Kurs w Fortunie, że jutro pierwsi strzelimy gola to 2.07.

Spotkanie będzie na pewno wyjątkowe dla Wiktora Żytka. Pomocnik w zimie zmienił Niepołomice na Tychy i jutro po raz pierwszy zagra przeciwko Puszczy w oficjalnym spotkaniu.

Jak dotąd z tyszanami mierzyliśmy się 12 razy. 3 razy wygrywaliśmy, 5 razy remisowaliśmy i 4 razy ponieśliśmy porażkę. jednak w ostatnich 3 meczach zanotowaliśmy 1 zwycięstwo i 2 remisy.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.