Czekamy!

Choć w minioną niedzielę sytuacji nie brakowało, punkty zgarnęli rywale. Tym samym wciąż czekamy na przełamanie. Kolejna szansa w środę przy K2. Do Niepołomic przyjeżdża Miedź Legnica. Początek meczu o godzinie 20:00. 

Miedź zajmuje aktualnie 8 miejsce w tabeli. Nasi rywale zdobyli do tej pory 43 punkty i do miejsca premiowanego grą w barażach tracą 6 punktów. Wygrana z Żubrami pozwoliłaby zniwelować stratę do zaledwie 3 punktów. W poprzedniej kolejce Miedź uległa GKS-owi Tychy. Tyszanie przerwali tym samym passę ekipy z Legnicy 5 meczów bez porażki.

Warto wspomnieć, że Miedź w tym sezonie bardzo dobrze prezentuje się w meczach wyjazdowych. Podopieczni Jarosława Skrobacza w delegacji ugrali 22 punkty. Warto dodać, że ostatni mecz w roli gości Miedź przegrała 27 lutego. Od tamtej pory zawodnicy z Legnicy zanotowali 6 meczów bez porażki. Kurs w Fortunie, że Miedź nie zachowa czystego konta to 1.45.

Puszcza w niedzielny wieczór przełamała passę meczów bez strzelonego gola. Niestety gole Czarnego i Wyjadłowskiego nie przyniosły nam ostatecznie punktów. Skupmy się jednak na pozytywnych aspektach, bo tych w meczu z ŁKS-em nie brakowało. Z bardzo dobrej strony pokazali się nasi młodzieżowcy. Ciężar gry wziął na siebie Rakoczy, co zaowocowało dwiema asystami. Ponadto swoje okazje miał Cichoń, który chętnie uczestniczył w ofensywnych akcjach Puszczy. Mamy jednak nadzieję, że z Miedzią nie zawiedzie nas skuteczność i nasze okazje zamienimy na gole. Kurs w Fortunie, że jutro strzelimy gola jako pierwsi to 2.21.

Z Miedzią graliśmy w lidze 7 razy. Niestety ani razu nie zaznaliśmy smaku zwycięstwa. 3 razy remisowaliśmy i 4 razy ponieśliśmy porażkę. Do tego dochodzi jeszcze porażka w meczu Pucharu Polski.

 

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.