Czwarte miejsce w turnieju

Korzystając z zaproszenia rady rodziców dziecięcych i młodzieżowych sekcji Okocimskiego Brzesko na potrzeby turnieju została stworzona kadra Niepołomic. Przez trzy treningi zawodnicy z rocznika 2003 i 2004 walczyli o miejsce w turniejowej 12-tce. Ostatetcznie połączone siły Puszczy Niepołomice oraz UKS Kazimierz-NSF pozwoliły trenerowi Łukaszowi Górce stworzyć kadrę na te zawody.

Drużyna grała pod banderą Puszczy Niepołomice. A władze I ligowca zabezpieczyły finansowo całość organizacyjną oraz użyczyły strojów zasponsorowanych przez firmę OKNOPLAST.

Na osiem drużyn które uczestniczyły w turnieju, nowopowstała drużyna znalazła się w samym środku czyli na czwartym miejscu. Jak to się zwykło mówić, najgorszym dla sportowca. W tym przypadku jednak nie miało to zbyt wiele wspólnego z prawdą. Organizatorzy zapewnili nagrody dla wszystkich uczestników, a słowne pochwały za styl prezentowany przez Niepołomiczan były miłym dodatkiem. Trzeba też przyznać, że nie były to słowa na wyrost. Młodzi zawodnicy z naszych drużyn zarówno w meczach wygranych i jak i w tych, które kończyli z niekorzystnym wynikiem pokazywali wysoką kulturę gry, a rozgrywanie akcji z własnej połowy momentami stało na wysokim poziomie.

Ogólny bilans turnieju naszej drużyny to siedem meczy, trzy wygrane, remis i trzy porażki. Bilans bramkowy, oczywiście też na remis czyli 12:12. Na zakończenie turnieju spośród każdej drużyny wybrany został najlepszy zawodnik. Na to miano w naszej drużynie według trenerów zasłużył Jakub Pawłowski. Indywidualna nagroda powędrowała również na ręce Bartłomieja Krystiana, który został wybrany najlepszym pomocnikiem rozgrywek.

Wyniki Puszczy w poszczególnych spotkaniach oraz strzelcy bramek:

Puszcza – ABC Bochnia 1:1 (Krystian)
Puszcza – Kolejarz Stróże 3:0 (Gródecki dwie, Krystian)
Puszcza – Football Academy Dąbrowa Tarnowska 2:4 (Gródecki, Krystian)
Puszcza – Radłovia Radłów 2:1 (J.Pawłowski, Urban)
Puszcza – Okocimski I Brzesko 0:3
Puszcza – Okocimski II Brzesko 4:0 (Piwosz, Gródecki, Gruszecki, Krystian)
Puszcza – Tarnowska Akademia Piłkarska 0:3

Kadra zespołu (rocznik, klub):
Bramkarz – Eryk Pikulski (2003, UKS Kazimierz)
Zawodnicy z pola – Adrian Piszczatowski (2003, UKS Kazimierz), Piotr Gruszecki (2003, Puszcza), Bartłomiej Krystian (2003, Puszcza), Jakub Pawłowski (2004, UKS Kazimierz),
Filip Gródecki (2003, Puszcza), Radosław Bodaj (2004, UKS Kazimierz), Mateusz Gądek (2003, Puszcza), Kacper Piwosz (2004, UKS Kazimierz), Julian Dyląg (2003, Puszcza), Kacper Urban (2003, UKS Kazimierz), Oskar Pawłowski (2003, UKS Kazimierz)