Derby nasze!

Główna informacja jest taka…. DERBY SĄ NASZE! Puszcza Niepołomice pokonała Dąb Zabierzów Bocheński 2:0. 

W niedzielę odbył się pojedynek w ramach makroregionalnej III ligi kobiet między dwiema drużynami z naszego nie tylko powiatu ale i gminy. W Ochmanowie zmierzyły się Puszcza Niepołomice z Dębem Zabierzów Bocheński. W historii pojedynków tych drużyn na dużym boisku, orliku hali… to nasz zespół był faworytem tego spotkania gdyż w 5 letniej historii tylko raz zszedł z placu boju pokonanym. W niedzielne popołudnie to również podopieczne Tomasza Słabonia pokazały lepszą piłkę i kolejny raz ograły rywalki zza miedzy w stosunku 2:0 po idealnych trafieniach ze stałych fragmentów gry Gabrieli Siudy.

Mecz odbył się w świetnej atmosferze którą na trybunach stworzyli kibice z grupy Puszcza Fans którym bardzo dziękujemy za organizację tego widowiska.

Kolejny mecz nasze piłkarki rozegrają z drużyną ze ścisłego czuba tabeli. Na wyjeździe zmierzymy się na Arenie Lublin z Unią. Mecz rozpocznie się w sobotę 10 października o godzinie 16.

Puszcza: Piechnik, Pokorniak, Grzywińska, Sikora, Sarlej (Kwiecińska), Lebiest (Bania), Dudziak (Babicz), Miklas, Siuda (Futrzyńska), Michalczyk (Bonarska), Radwańska (Szlosek) oraz Ochniak

W tabeli Puszcza Niepołomice zajmuje 5 miejsc z dorobkiem 11 punktów.