Do Kielc po zwycięstwo!

W sobotnie popołudnie Puszcza Niepołomice zmierzy się na wyjeździe z Koroną Kielce. Pierwszy gwizdek arbitra o 17:00. 

Korona po 19 spotkaniach na zapleczu ekstraklasy zajmuje 13 miejsce. Do tej pory nasi dzisiejsi rywale zdobyli 22 punkty. Na ten dorobek składa się 6 zwycięstw i 4 remisy. Korona przegrała ponadto 9 spotkań. Na zwycięstwo w lidze zespół z Kielc czeka od 28 listopada. W ostatnich 5 meczach nasi przeciwnicy zdobyli zaledwie 1 punkt. Co ciekawe w każdym z dotychczas rozegranych meczów na wiosnę Korona traciła 2 gole. Kurs w Fortunie, że strzelimy gola w obu połowach to 5.2.

Uwzględniając tylko mecze u siebie, warto zwrócić uwagę na gole zdobyte o stracone. Na własnym terenie Korona strzeliła tylko 8 goli. Gorsze od tym względem są tylko 4 zespoły w 1 Lidze. Do tego defensywa z Kielc straciła u siebie aż 16 goli. To najgorszy wynik razem z ŁKS-em w całej stawce. Kurs w Fortunie, że pierwsi strzelimy gola to 2.3.

Pod koniec tygodnia w Kielcach doszło także do zmiany na ławce trenerskiej. Z klubu odszedł dotychczasowy trener Maciej Bartoszek. W spotkaniu z nami Koronę poprowadzi Kamil Kuzera.

Jeżeli chodzi o bezpośrednie mecze z Koroną, jak dotąd to bardzo wygodny rywal dla nas. W 5 spotkaniach wygraliśmy 3 razy i 2 razy zremisowaliśmy. Należy jednak pamiętać, że 3 mecze miały charakter towarzyski.

Transmisja live z meczu będzie dostępna w serwisie ipla.tv.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.