Do Łodzi po kolejne wyjazdowe zwycięstwo!

Spotkaniem w Łodzi rozpocznie się 24. kolejka Fortuna 1 Ligi. Mecz z Widzewem będzie dla naszej drużyny trzecim kolejnym ligowym wyjazdem. Do Łodzi udajemy się w doskonałych humorach, bo w dwóch ostatnich spotkaniach zgarnęliśmy komplet punktów. Początek meczu z Widzewem o 17:40. 

Widzew wiosną rozegrał już 8 spotkań w 1 Lidze w których zdobył 15 punktów. Uwzględniając tylko tabelę za 2021 rok, łodzianie są liderami Fortuna 1 Ligi. Na 15 punktów złożyły się 4 wygrane i 3 remisy. W ostatniej kolejce dobra passa Widzewa dobiegła końca. Sposób na Widzew znalazło Zagłębie Sosnowiec, które wygrało na własnym stadionie z beniaminkiem aż 3:0. Tym samym łodzianie po 23 meczach zajmują w tabeli 7 miejsce, tuż za strefą barażową. Ekipa z Łodzi zdobyła do tej pory 34 punkty i do wspomnianej strefy mają punkt straty. Z kolei przewaga nad naszym zespołem przed jutrzejszym meczem wynosi 2 punkty.

Widzew u siebie zdobył do tej pory u siebie 24 punkty odnosząc 7 zwycięstw i 3 remisy. Tylko jeden raz zespół trenera Dobiego schodził u siebie pokonany, a było to 16 września 2020 roku w meczu z ŁKS-em w derbach Łodzi.

Puszcza przystępuje do meczu z Widzewem po dwóch wyjazdowych zwycięstwach z Chrobrym i GKS-em Jastrzębie. W tych meczach formą błysnął Jakub Bartosz, który zdobył 3 bramki. Wyjątkowej urody było trafienie w Jastrzębiu-Zdroju, bo Bartosz pokonał bramkarza rywali strzałem z przewrotki! Po dwóch wygranych Puszcza zajmuje 9 miejsce w lidze z 32 punktami. Do strefy barażowej tracimy jedynie 3 punkty. Kurs w Fortunie, że strzelimy w Łodzi pierwszego gola to 2.61. Do Łodzi jedziemy więc po 3 kolejne zwycięstwo w lidze i po 4 na wyjeździe.

Do tej pory tylko jeden raz mierzyliśmy się w oficjalnym spotkaniu z Widzewem. Jesienią w Niepołomicach pokonaliśmy łodzian 1:0 po golu Erika Cikosa.

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.