Domowy maraton. Na początek GKS Tychy

Ostatni dzień października to również początek domowego maratonu Puszczy. W przeciągu miesiąca rozegramy przy K2 aż 5 spotkań. Jutro o 20:30 zmierzymy się z GKS-em Tychy. 

Tyszanie przed niedzielnym meczem zajmują 6 miejsce w ligowej tabeli i mają na swoim koncie 23 punkty. To ostatnie miejsce barażowe w Fortuna 1 Lidze. Jednak tuż za plecami GKS-u znajduje się Arka Gdynia i Podbeskidzie Bielsko-Biała. GKS w ostatnich trzech spotkaniach nie zaznał smaku zwycięstwa. Podopieczni Artura Derbina doznali jednej porażki i zanotowali dwa remisy.

Puszcza po porażce w Katowicach z 14 punktami zajmuje 14 miejsce w ligowej tabeli. Jak wspomnieliśmy wcześniej, meczem z GKS rozpoczniemy serię pięciu meczów na własnym stadionie. W ostatnim domowym meczu Żubry zgarnęły komplet punktów pokonując 3:0 Odrę Opole. Kurs w Fortunie, że jutro otworzymy wynik spotkania to 2.06.

Z GKS-em zagramy po raz ósmy w historii. Do tej pory Żubry wygrały 3 spotkania, 1 raz remisowaliśmy i 3 razy ponieśliśmy porażkę.

 

 

 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.