Drugi przyjazd Chojniczanki

Podobnie jak w marcu tak i teraz to mecz Puszczy z Chojniczanką rozpocznie 23. kolejkę Fortuna 1 ligi. Mecz już we wtorek 2 czerwca o godzinie 16.00. Transmisja w IPLA.

Doczekaliśmy się! Można grać! Od połowy marca czekaliśmy na takie dobre wiadomości. Żubry już we wtorek pojawią się na niepołomickim K2 i rozpoczną miejmy nadzieję, nową serię na własnym terenie.

Ten mecz odbędzie się jeszcze bez udziału publiczności, ale wiemy już, że od połowy czerwca będziemy mogli częściowo zapełniać nasz obiekt. Tym razem zostańmy jednak w domach i stamtąd trzymajmy kciuki za naszych zawodników.

Forma wszystkich drużyn po przerwie pozostaję niewiadomą. Postanowiliśmy więc przypomnieć fakty sprzed pierwszego terminu meczu z Chojniczanką, który w rezultacie został jednak odwołany, choć piłkarze z Chojnic byli już w Wieliczce i czekali na decyzję organizatora rozgrywek.

Żubry aby być spokojnie po kolejnym meczu muszą zdobyć minimum jeden punkt, by nie znaleźć się w strefie spadkowej. Oczywiście spokój i komfort da naszej drużynie zwycięstwo z ostatnią drużyną w lidze.

Chojniczanka 2020 rok rozpoczęła od wyjazdowego spotkania z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza, by poprzednim tygodniu przegrać 5-2 z Miedzią Legnica. Szczególnie należy zwrócić uwagę na Mateusza Kuzimskiego. Najlepszy snajper rywali zdobył po jednej bramce w każdy dwóch tegorocznych meczów, a łącznie w całym sezonie ma już 11 trafień. – pisaliśmy przed tamtym spotkaniem.

Kurs na zwycięstwo Żubrów w jutrzejszym meczu wynosi 2.26. Kurs na to, że Puszcza wygra ten mecz do zera wynosi 3.16.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Początek meczu już jutro czerwca o godzinie 16.00!