Dwie okazje do przełamania

Po przerwie reprezentacyjnej Żubry wracają do gry o ligowe punkty. W piątek do Niepołomic zawita GKS Tychy, a we wtorek zagramy z Wartą Poznań.

Piłkarze Puszczy Niepołomice rozpoczynają bezpośrednie przygotowania do dwóch kolejnych meczów domowych. W poszukiwaniu przełamania u siebie nasz zespół w odstępie kilku dni zagra dwa mecze ligowe przed własną publicznością.

Już 18 października czeka nas pojedynek z GKS-em Tychy. To spotkanie otwierające 14 serię gier rozpocznie się w piątkowe popołudnie o godzinie 18.00. Cztery dni później Żubry w ramach ligowych zaległości zmierzą się przy K2 z Wartą Poznań. To spotkanie, we wtorek 22 października rozpocznie się o godzinie 19.00.

Dla naszych zawodników będzie to kolejna okazja do przełamania trudnej passy u siebie. W dotychczas sześciu meczach rozegranych na własnym terenie zdobyliśmy zaledwie 1 punkt.

W minionym tygodniu nasza drużyna pracowała m.in. w Woli Chorzelowskiej gdzie mini-zgrupowanie zakończyło się sparingową, bezbramkową potyczką ze Stalą Mielec.

Żubry w tym tygodniu będą trenować już w Niepołomicach. W każdym dniu poprzedzającym mecz zaplanowany jest jeden popołudniowy trening. Liczymy, że w piątek będziemy mieli okazję do świętowania pierwszego domowego zwycięstwa w tym sezonie.

Trwa internetowa sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem portalu bilet.pax.pl. W dniu meczowym kasy biletowe będą czynne od godziny 16.00, a więc na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.