Dwie różne jedenastki

W ostatnią niedzielę piłkarki Puszczy Niepołomice w Ochmanowie podejmowały byłego drugoligowca Naprzód Sobolów.

Rozpoczęło się bardzo miło od wręczenia kapitan zespołu Natalii Radwańskiej zastępującej Natalię Bania Puchar z okazji awansu drużyny Puszczy na szczebel Makroregionu. Jednak podopieczne Tomasza Słabonia bardzo źle weszły w mecz i przespały pierwszą połowę 0:4.

Niepołomickie „Żubrzyce” przy pełnych trybunach stadionu Naprzodu Ochmanów w pierwszej części były tylko tłem dla przyjezdnych. To bezlitośnie wykorzystały piłkarki Piotra Bukowca aplikując, aż cztery bramki. Gra naszych piłkarek po przerwie zmieniła się nie do poznania i wyglądała jak by trener wymienił całą jedenastkę. Od 46 minuty to Puszcza była drużyną bardziej groźniejszą w polu karnym gości. Niestety niepołomiczankom zabrakło czasu i mimo dwóch bramek Dominiki Michalczyk najpierw po asyście Magdy Miklas, a następnie po idealnym dośrodkowaniu wracającej do drużyny Patrycji Pokorniak, 3 punkty wyjechały do Sobolowa.

Piłkarki oraz kadra trenerska żeńskiej Puszczy bardzo dziękuje kibicom za tak liczne odwiedzenie stadionu w Ochmanowie. Możliwość rewanżu zawodniczki będą miały już w najbliższą niedzielę, gdy w 6 kolejce zagrają w Brzezince pod Oświęcimiem z Iskrą Brzezinka.

 

20.09.2020 Ochmanów

Puszcza Niepołomice – Naprzód Sobolów 2:4 (0:4)

Puszcza: Piechnik, Szlosek, Grzywińska, Mąder (Cieśla), Kwiecińska (Sikora), Sarlej (Babicz), Futrzyńska (Pokorniak), Miklas, Michalczyk, Lebiest, Radwańska (C)
Trener: T.Słaboń