Dzień Dziecka wyróżniony!!

Wydarzenie RokuDzień Dziecka z Puszczą Niepołomice został uznany za Wydarzenie Roku podczas II Niepołomickiej Gali Sportu!

Wczoraj w trakcie corocznego sportowego podsumowania roku w gminie Niepołomice wręczono nagrody najlepszym zawodnikom i trenerom pracujących na terenie Miasta i Gminy Niepołomice. Podobnie jak w ubiegłym roku tak i w tym wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele naszego klubu.

Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice został wyróżniony za zorganizowanie i przeprowadzenie Dnia Dziecka promującego zasady fair play, zdrowy tryb życia oraz poszanowanie dla różnorodności kulturowej. W imieniu pomysłodawcy imprezy, byłego piłkarza naszego klubu Jacka Magdzińskiego nagrodę odebrał Skarbnik Puszczy Niepołomice, pan Wiesław Bobowski.

Ta nagroda to nie jedyny nasz akcent na Gali. Wśród wręczających nagrody specjalne byli Andrzej Sobieszczyk – Odkrycie Roku 2013, wręczał nagrodę tegorocznemu laureatowi w tej kategorii, a prezes Jarosław Pieprzyca przekazał nagrodę za Inicjatywę roku 2014.

 

 

/mb/